info@sntti-silesia.pl   |  + 48 887 755 033

jeśli...

Bądź sprytniejszy od konkurencji i płać mniej za szkolenia energetyczne URE!*

Zapisz się za darmo do Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Techników i Inżynierów Silesia i skorzystaj z wyjątkowej okazji TYLKO dla Członków

*Dla nowych członków: szkolenie + egzamin do odbycia w terminach proponowanych przez Stowarzyszenie. Dla osób, które odnawiają uprawnienia: egzamin do odbycia w terminach proponowanych przez Stowarzyszenie. Terminy szkoleń i egzaminów wyznacza Stowarzyszenie.

Zostań Członkiem Stowarzyszenia SNTTI i zapewnij sobie niższe opłaty za szkolenia energetyczne URE oraz gwarancję na cenę egzaminu zawsze zgodną z aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów!

Kilka słów o Stowarzyszeniu SNTTI:

Jesteśmy Stowarzyszeniem Naukowo-Technicznym Techników i Inżynierów Silesia, które zostało powołane, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem! Naszą misją jest wspieranie w rozwoju, współpraca oraz ułatwianie wzajemnych kontaktów i relacji! Dołącz do nas i bądź ważnym elementem tej układanki!

Co zyskasz jako Członek SNTTI?

 

*Cena egzaminu w roku 2021 wynosi 280 zł, tj. 10% najniższej krajowej; cena zależna jest od Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 września 2020r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę w 2021r.



Co mówią o nas inni?

sprawdź jakie mamy opinie

ZAPISZ SIĘ DO STOWARZYSZENIA!